Part #K61256
Churchill 612 Torso 12 Ga 3″ OD Green 15″ Barrel Black Synthetic Pistol Grip Pump Action
$365.00
In stock
Akkar Churchill Shockwave Pump Action Shotgun - 12Ga, 3", 15", Matte Black, Birds Head Grip & Synthetic Stock, 4rds, Rifle Front Sight, Fixed Cylinder, Includes Scabbard
Description
Akkar Churchill Shockwave Pump Action Shotgun – 12Ga, 3″, 15″, Matte Black, Birds Head Grip & Synthetic Stock, 4rds, Rifle Front Sight, Fixed Cylinder, Includes Scabbard
Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 25 × 10 cm |
| Brand | Churchill |
| Calibre | 12 Ga |
| Height/Length | 3" |
| Colour | Green |
| Barrel Length | 15" |
| L/R Hand | Right Hand |
| Action | Pump |

