Part #K62001
Churchill 620 Silver 20 Ga 3″ Blued 26″ Barrel Wood Stock Pump Action
$425.00
In stock
Churchill Silver Pump Shotgun Chambered in 20 Ga, 3", 26" Barrel. Comes with 5 Chokes, (M,IM,C,F,IMP
Description
Churchill Silver Pump Shotgun Chambered in 20 Ga, 3″, 26″ Barrel. Comes with 5 Chokes, (M,IM,C,F,IMP
Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 25 × 10 cm |
| Brand | Churchill |
| Calibre | 20 Ga |
| Height/Length | 3" |
| Colour | Blued |
| Barrel Length | 26" |
| L/R Hand | Right Hand |
| Action | Pump |

