Part #K22002
Churchill 220 Left Hand 20 Ga 3″ Blued 28″ Barrel Black Synthetic Stock Semi Auto
$615.00
In stock
Churchill Semi-Automatic, 20 Ga caliber, 28" barrel, 3" chamber, comes with 5 chokes, LEFT HANDED
Description
Churchill Semi-Automatic, 20 Ga caliber, 28″ barrel, 3″ chamber, comes with 5 chokes, LEFT HANDED
Additional information
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 25 × 10 cm |
| Brand | Churchill |
| Calibre | 20 Ga |
| Height/Length | 3" |
| Colour | Blued |
| Barrel Length | 28" |
| L/R Hand | Left Hand |
| Action | Semi Auto |

