Part #H001PGH-17H
Henry H1 Sporter 17 HMR Blued 18.5″ Barrel Wood Stock
Out of stock
Contact us via email with the Brand and Part number for pricing and availability.
Additional information
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 103 × 18 × 7 cm |
| Brand | Henry |
| Calibre | 17 HMR |
| Colour | Blued |
| Barrel Length | 18.5" |
| L/R Hand | Right Hand |
| Action | Lever |

