Part #H001TP-22M
Henry H1 Tracker 22 WMR 20″ Blued Barrel Wood Stock
Out of stock
Contact us via email with the Brand and Part number for pricing and availability.
Additional information
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 137 × 25 × 10 cm |
| Brand | Henry |
| Calibre | 22 WMR |
| Colour | Blued |
| Barrel Length | 20" |
| L/R Hand | Right Hand |
| Action | Lever |

