Part #ML2120WS-44
Morisson Lever-Action Weston 44 Mag Black 20″ Barrel Walnut Stock Acid Etched Nickel Receiver
$1,090.00
In stock
Grade 2 Walnut Furniture Laser Engraved, Smooth Chrome Barrel Finish, Acid Etched Nickel Finish Receiver
Description
Grade 2 Walnut Furniture Laser Engraved, Smooth Chrome Barrel Finish, Acid Etched Nickel Finish Receiver
Additional information
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 137 × 25 × 10 cm |
| Brand | Morisson |
| Calibre | 44 Mag |
| Colour | Black |
| Barrel Length | 20" |
| L/R Hand | Right Hand |
| Action | Lever |

